Z nami się opłaca!

Dla domu

Cieszysz się oszczędnościami

Montaż nawet w 10 dni od podpisania umowy

Dotacja 3000 zł/Nie martwisz się
o formalności

Fotowoltaika od
Hydro Energy
to Twój rzut za 3 punkty!

Korzystaj do woli z energii słonecznej. Oddawaj nadwyżki prądu do sieci w ten sposób je “magazynując” i korzystaj z nich w późniejszym czasie. Możesz nawet naładować swoje auto elektryczne dzięki fotowoltaice czy też ogrzać cały dom w zimę. Policz pieniądze, które w ten sposób zaoszczędzisz i… zaplanuj następne wakacje lub inne przyjemności!
Dzięki fotowoltaice od Hydro Energy zadbasz też o środowisko naturalne – panele fotowoltaiczne nie wydzielają dwutlenku węgla. Twoja własna elektrownia fotowoltaiczna będzie więc lepsza dla planety niż prąd z elektrowni węglowej.

   oszczędzasz na rachunkach    dbasz o środowisko    budujesz z nami Instytut Rozwoju Dziecka*

*Hydro Energy przekazuje 500 PLN z każdej instalacji fotowoltaicznej montowanej w Radomiu i powiecie radomskim na budowę szkoły integracyjnej Instytutu Rozwoju Dziecka – ul. Starokrakowska 135

Dla biznesu

Uniezależniasz się od podwyżek cen prądu / Niezależność energetyczna

Ekologiczne rozwiązanie, które zarabia

Przegląd instalacji po roku użytkowania

Czy jako przedsiębiorca chciałbyś uniezależnić się od wzrostu cen energii? Sprawić żeby te podwyżki nie dotyczyły Twojej firmy? Przedsiębiorstwa mogą również być prosumentem, czyli wytwarzać energię dzięki fotowoltaice i korzystać z niej do woli zarówno w czasie rzeczywistym jak i w późniejszym – po odebraniu z sieci. Nie bez znaczenia jest również “zielona technologia” – niech Twoja firma będzie przyjazna środowisku i jako taka postrzegana.

Hydro Energy pomaga klientom biznesowym w pozyskaniu atrakcyjnych form finansowania fotowoltaiki. Niech dach zacznie dla Ciebie pracować!

Dla rolnictwa
Własna energia elektryczna Obniżony podatek rolny Wzrost wartości nieruchomości

Zarządzaj i dystrybuuj energię ze słońca. Pomyśl jak dzięki fotowoltaice możesz efektywniej wykorzystywać powierzchnię swojego gospodarstwa? Jeżeli zaś zdecydujesz się na instalację na dachu a nie na gruncie – jak bardzo wzrośnie wartość Twojej nieruchomości?

Korzyści podatkowe przemawiają same za siebie – jeżeli rozliczasz się z podatku rolnego możesz odliczyć aż 25% wartości inwestycji w fotowoltaikę.

KONTAKT

Adres:

26-600 Radom,
ul. Biznesowa 15

Telefon:

611 100 441

Adres:

26-600 Radom,
ul. Biznesowa 15

 

Jesteśmy częścią Grupy Hydro Truck